HI932- Otomatik Potansiyometrik Titratör

0,00 TL
Stok Durumu : Stokta yok
Stok Kodu: HI932
Mağaza Kodu: 338
Vergiler Hariç: 0,00 TL
KDV Oranı: %18

HI932 Gelişmiş Otomatik Titratör, gelişmiş titrasyon gereksinimlerinize cevap verir. Test gereksinimlerinizi karşılamak için tamamen özelleştirilebilir

HI932, tümü kompakt bir pakette, doğru sonuçlar ve sezgisel kullanıcı deneyimi sunar. Bir düğmeye basarak yayınlanan çeşitli yöntemler için titre edilebilir, aynı zamanda karmaşık numuneler için doğrudan ölçümler ve geri titrasyonlar gerçekleştirebilirsiniz. 


  *Az yer kaplar, böylece tezgahınızı tamamen optimize edebilir ve verimliliği artırabilirsiniz.

  *Ardışık olarak bağlanmış birden fazla analiz yaparken, bekleme süresini azaltın.

  *18 numuneye  kadar HI922 Otomatik Numune Alma Cihazı ile sorunsuz şekilde çalışır.

  *** POTANSİYOMETRİK TİTRATÖR CİHAZLARIMIZA ELEKTROT DAHİL DEĞİLDİR. METHODUNUZA GÖRE ELEKTROT SEÇİMİ İÇİN FİRMAMIZDAN TEKNİK UZMANIMIZA DANIŞINIZ!
  Üstün sonuçlar için üstün tasarım

  Cycoloy® gövdesi , ısıya  ve lekelenmeye karşı dayanıklıdır. Menü butonları ekranın bir parçası olup tamamen sızdırmaz ve temizliği kolaydır. Yüksek kontrastlı LCD ekran, ekrandaki her karakteri ön plana çıkarır . Arka aydınlatma mükemmel görüntüleme için ayarlanabilir ve arka aydınlatma koruyucu seçeneği, etkin olmadığında ekranı korur.

  Çalışma alanınızı en üst düzeye çıkarın

  Bu yeni nesil titratör , laboratuvar alanınızı maksimum şekilde kullanmak için HI901 Otomatik Titratör'den % 50 daha az yer kaplar. 


  Basit Kullanıcı Deneyimi

  Ekrandaki sanal tuşlar, bilgi yuvalarında kaybolmadan ekranlar ve menüler arasında kolay ve hızlı gezinmeyi sağlar. Bir ekran hakkında ek bilgiye ihtiyacınız varsa, yardım için özel düğmeye basın.  Ardışık olarak  birden fazla analiz yaparken, bekleme süresini azaltın ve verimliliği artırın. Ekrandaki titrasyon eğrileri ile ilerlemenizi gerçek zamanlı olarak izleyin.

  Yönetici kullanıcılar, cihaz üzerinde yetkisiz erişime karşı koruma sağlayan bir PIN kodu belirleyebilir. Yönetici olmayan bir kişi titratörü çalıştırırken titrasyon method seçenekleri ve sonuçları kurcalanmaya karşı korunmalıdır. Böylece kayıtların güvenli ve izlenebilir olmasını sağlar.

  Değiştirilebilir Burette Sistemi

     Hanna'nın Clip-Lock ™ büret sistemimiz reaktifleriniz arasında rahatça  geçiş yapmanıza yardımcı     olur, böylece çapraz bulaşma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

     Hassas Dozaj Pompası

     Eşsiz 40.000 kademeli pistonlu dozaj pompamız çok küçük ve çok hassas reaktif hacimlerini             dozlayabilmekte ve çok hassas bir son nokta elde etmenize yardımcı olmaktadır.


    Kimyasal Dayanıklı Boru

     Aspirasyon ve dağıtım tüpleri, dayanıklı, kimyasal olarak dirençli PTFE'den yapılmıştır ve ışığa             duyarlı reaktifleri korumak için ışık engelleyici bir poliüretan dış kılıf içerir.


     Esnek Elektrot Tutucu

     Bu elektrot tutucu, herhangi bir zamanda 3 elektrot, 4 dağıtıcı uç ve 1 sıcaklık probu                             alabilir. Tutucu açılıdır .Karıştırıcı uğraştırmadan daha küçük hacimli titrasyonlara erişim için             çıkarılabilir. Elektrot kılavuzunu değiştirerek gerektiğinde farklı çaplarda elektrotlar                                 kullanın. Titrasyonunuz için dönen bir tutucu ile en iyi boru hizasını ayarlayabilirsiniz . Bu sayede       elektrotları hareket ettirmeye gerek kalmaz.

     Ayarlanabilir Kol

     Daha kompakt bir tasarım için, elektrot tutucu doğrudan titratör gövdesine yerleştirilmiştir. Açma     düğmesine basıldığında, basit yükseklik kontrolü yapılır. Daha fazla alan kazanmanız mı                     gerekiyor? Daha büyük beherler  için sadece tutucuyu ters çevirin.

      Akıllı Karıştırma

      Çıkarılabilir tepegöz karıştırıcı, daha tutarlı karıştırma için yerleşik hız kontrolüne sahiptir.

  HI932 titratör, pH metre, mV / ORP metre ve ISE metre olarak işlev görür. Laboratuvar tezgahı alanından tasarruf edilir ve bir numunede birden fazla test yapılabilir.

  Otomatik ağırlık örneği girişi için analitik bir terazi veya raporlarınız için bir yazıcıyı titratöre bağlayabilirsiniz.

  Bağlı yazıcıyla raporları doğrudan titratörden yazdırabilirsiniz.

   Otomatik Reaktif Ekleme 

    Peristaltik dozajlama pompası , titrasyon veya  doğrudan ölçüm öncesi reaktifi hacimsel olarak        dağıtmak üzere programlanabilir. Bu, tutarlı ve doğru sonuçlar alınmasına yardımcı olur. Hatalı          hacimler veya reaktif ilavesini unutmak gibi operatör hatalarını önler.      Özelleştirilebilir Analiz Raporları

      Analiz raporu tamamen özelleştirilebilir, böylece kullanıcılar uygulamaları için gereken en iyi verileri            depoladıklarından ve dosyaladıklarından emin olabilirler. Yeni çoklu seçim özelliği, toplu işlemeyi                kolaylaştırır.

      Gerekli olan tüm GLP (İyi Laboratuar Uygulamaları) bilgileri, numune tanımlaması, şirket ve operatör        adı, tarih, saat, elektrot ID kodları ve kalibrasyon bilgileri dahil olmak üzere her numuneyle birlikte              kaydedilir.
   
  Elverişli bir şekilde yerleştirilmiş bir USB bağlantı noktası veya bir PC'ye doğrudan bağlantı, titrasyon methodlarının , titrasyon raporlarının ve yazılım güncellemelerinin aktarılmasına izin verir. Titrasyon methodunuzu yazılımımızdan kolayca LIMS uyumlu bir formata dönüştürün.  pH Özellikleri

  pH aralığı

  -2.000 ila 20.000 pH

  pH Çözünürlük

  0.1; 0.01; 0,001 pH

  pH Hassasiyeti (@ 25ºC / 77ºF)

  ± 0.001 pH

  pH Kalibrasyonu

  beş noktaya kadar kalibrasyon, sekiz standart tampon ve beş özel tampon


  mV Özellikleri

  mV Aralığı

  -2000.0 ila 2000.0 mV

  mV Çözünürlük

  0,1 mV

  mV Doğruluk (@ 25ºC / 77ºF)

  ± 0.1 mV

  mV Kalibrasyonu

  tek noktadan uzaklık


  ISE Özellikleri

  ISE  Aralığı

  1 • 10⁻⁶ - 9,99 • 10¹⁰

  ISE Kararı

  1; 0.1; 0.01

  ISE  Doğruluk

  ± 0.001 pH

  ISE Kalibrasyonu

  beş noktaya kadar kalibrasyon, yedi standart çözüm ve beş kullanıcı tanımlı standart


  Sıcaklık Özellikleri

  Sıcaklık aralığı

  -5.0 ila 105.0 ° C; 23.0 ila 221.0 ° F; 268.2 - 378.2K

  Sıcaklık çözünürlüğü

  0.1 ° C; 0.1 ° C; 0.1k

  Sıcaklık telafisi

  manuel (MTC) veya otomatik (ATC)


  Ek Özellikler

  Programlanabilir Karıştırıcı

  Pervane tipi, 100 - 2500 rpm, çözünürlük 100 rpm

  Görüntü

  5,7 inç (320 x 240 piksel) arkadan aydınlatmalı renkli LCD

  Buret Boyutları

  5, 10, 25 ve 50 mL

  Buret Çözünürlüğü

  1/40000

  Ekran çözünürlüğü

  0.001 mL

  Dozaj Hassasiyeti

  Tam bürüm hacminin ±% 0,1'i

  Method

  100 metoda kadar (standart ve kullanıcı tanımlı)

  Burette Otomatik Algılama

  Üniteye yerleştirildiğinde büret boyutu otomatik olarak tanınır

  Akış hızı

  0.1 mL / dak - 2 x buret hacmi / dak arasında kullanıcı tarafından seçilebilir

  Bitiş Noktası Tayini

  Eşdeğerlik noktası (1. veya 2. türev) veya sabit pH / mV değeri

  Potansiyometrik Titrasyonlar

  Asit / baz (pH veya mV modu), redoks, çökeltme, kompleksometrik, susuz, iyon seçici, argentometrik

  Ölçü Birimleri

  Belirli hesaplama gereksinimlerine uyacak şekilde kullanıcı tarafından belirlenmiş konsantrasyon birimleri ifadesi

  Gerçek Zamanlı ve Saklanan Grafikler

  mV-hacim veya pH-hacim titrasyon eğrisi, 1. türev eğrisi veya 2. türev eğrisi; pH modu, mV modu veya ISE modu: zamana göre pH / mV / konsantrasyon

  USB  Giriş (Yan)

  yöntem ve raporların aktarımı için flash sürücü uyumluluğu

  GLP Uygunluğu

  Enstrümantasyon veri depolama ve yazdırma yetenekleri

  Dil

  İngilizce, Portekizce, İspanyolca

  Çalışma ortamı

  10 - 40 ° C (50 - 104 ° F),% 95'e kadar RH

  Depolama ortamı

  -20 ila 70 ° C (-4 ila 158 ° F),% 95'e kadar RH

  boyutlar

  315 x 205 x 375 mm (12,4 x 8,1 x 14,8 ")

  Ağırlık

  yak. 1 pompa, karıştırıcı ve sensörler ile 4,3 kg (9,5 lbs.)

  Sipariş Bilgileri

  Her HI932 potansiyometrik titratör şunlarla birlikte verilir: Titratör, Pompa Tertibatı, Buret Düzeneği, Elektrot Tutucu ve Karıştırıcı, Boş Buret Desteği, Plastik Başlı Pompa ve Buret Kilitleme Vidaları, Sıcaklık Sensörü, Kısa Başlık, Güç Adaptörü, USB Kablosu, Kullanım Kılavuzu, USB Memory Stick, HI900 PC Uygulaması (USB Stick'teki Kurulum Kiti) ve Kalite Belgesi.
  Stok Kodu: HI932
  Mağaza Kodu: 338
  Vergiler Hariç: 0,00 TL
  KDV Oranı: %18
  Kategoriler:
  Potansiyometrik Titratör, Titratörler ,
  Markalar:
  Hanna Instruments,
  Etiketler:
  İçecek üretimi, süt ürünleri, gıda, şeker, şeker üretimi, kimya, petro kimya, seramik, su arıtma, kozmetik, renklendirici, boya üretimi, kağıt üretimi, Mekanik Karıştırıcılar , Heidolph Instruments, Heidolph Türkiye, Heidolph, heidolph Manyetik karıştırıcı, ısıtıcısız manyetik karıştırıcı, organik inorganik ayrıştırma, kimya, kıştırıcı, balıklı karıştırıcı, info endüstri, info kimya, magnetic stirrer, IKA Türkiye, kontak termametreli manyetik karıştırıcı, Mekanik karıştırıcı, TORQUE, Tork, Yüksek viskoziteli karıştırıcı, Hei TORQUE VALUE 100, VALUE 400, 400 NCM, mPA s, heidolph mekanik karıştırıcı, precision, Mekanik Karıştırıcı bıçak, mekanik karıştırıcı ucu, Visko jet uc, kimya, kozmetik, ilaç, laboratuvar ekipmanları, laboratuvar cihazları, analitik laboratuvar cihazları, Rotary, Rotary Evaporatör, Heidolph Rotary, Döner buharlaştırıcı, döner ayırıcı, distilasyon, ekstraksiyon, ilaç, kimya, analitik kimya, organnik kimya, kozmetik, BUCHI Türkiye, Buchi, İKA, İKA Türkiye, Rotavapor, Bitki ekstraksiyonu, Isıtıcılı manyetik karıştırıcı, manyetik karıştırıcı, zaman ayarlı karıştırıcı, ısıtıcı tabla, vorteks, tüp karıştırıcı, rotary evaporatör, rotary, döner buharlaştırıcı, çalkalayıcı, shaker, karıştırıcılı inkübatör, endüstriyel rotary, mekanik karıştırıcı, homojenizatör, ultrasonik homojenizatör, su banyosu, ultrasonik banyo, chiller, çalkalamalı su banyosu, bsc kabin, mikrobiyolojik emniyet kabini, biyolojik emniyet kabini, laf kabin, laminar flow, ULT dondurucu, -86 derin dondurucu, kan saklama dolabı, -25 derin dondurucu, -40 derin dondurucu, -150 derin dondurucu, deep freezer, ultra low temperature freezer, iklimlendirme kabini, bitki büyütme kabini, test kabini, numune koşullandırma kabini, bitki büyütme odası, iklimlendirme odası, numune koşullandırma odası, stabilite kabini ve odası, ph metre, iletkenlik ölçer, multiparametre, spektrofotometre, su spektrosu, fotometre, titratör, coulometrik titratör, karl fischer, potansiyometrik titratör, otomatik titratör, mini titratör, şarapta kükürt dioksit tayini için titratör, şarapta asitlik tayini için titratör, refraktometre, el tipi refraktometre, el tipi ph metre, masa tipi iletkenlik ölçer, el tipi iletkenlik ölçer, ph/orp ölçüm cihazı, gıda refraktometresi, otoklav, sterilizasyon cihazı, benmari, laf odası, santrifüj, masaüstü santrirüj, mini santrifüj, spin santrifüj, soğutmalı santrifüj, yüksek hızlı santrifüj, yüksek hızlı soğutmalı santrifüj, sirkülatör, yüksek sıcaklık sirkülatörü, düşük sıcaklık sirkülatörü, Ön hazırlık laboratuvar ekipmanları, numune saflaştırma cihazları, destilasyon cihazı, steril kabin, kimya laboratuvar cihazları, organik kimya cihazları, Vakum pompası, çevre ve gıda laboratuvar ekipmanları, komple laboratuvar kurulumu, Paralel Sentez Sistemleri, Parelel Reaksiyon Sistemleri, Reaktörler, Ceketli Cam Reaktörler, Kimyasal Saklama Dolabı, Kit Saklama Dolabı, Kan Saklama Dolabı, Laboratuvar Tipi Buzdolabı, 2-8 Derece Dolap, 0-10 Derece Dolap, Yangına Dayanıklı Dolap, Balda Diastaz, Rotavapor, Rotator, Sıcaklık Kontrol Ünitesi, Kül Fırını, Yüksek Sıcaklık Fırını, Otoklav, Buharlı Sterilizatör, Dik Tip Otoklav, Kuru Hava Sterilizatörü, Klimatik Kabini, Peristaltik Pompa, Dozajlama Pompası, Sıvı Aktarım Cihazı, Hei-Vap core, CORE, precision rotary, TLC, HPTLC, ince tabaka kromatografisi, UV kabin, Tank, itk tank, ekim cihazı, yürütme cihazı, impürite, safsızlık, saflaştırma, nicelanaliz, titel analiz, kalitatif analiz, kantitatif analiz, smartcut, plaka kesici, Smartalert, Alarm sistemi, 10x10 Tank , 20x10 Tank, 20x20 Tank, Horizontal Yürütme Tankı 10x10 plakalar, TLC Plate Box, Plaka Saklama Kutusu, Linomat 5, Yarı Otamatik Ekim Cihazı, ATS 4, Automatic TLC Samplaer 4 , Otomatik Ekim Cihazı, ADC 2, CAMAG , CAMAG AUTOMATİC DEVELOPİNG CHAMBER 2 , OTOMATİK YÜRÜTME CİHAZI , TLC Visualizer, Görüntüleme Sistemi, Derivatizer , Türevlendirme, Reaktif, TLC Scanner 4 , Densitometrik Tarama, TLC-MS İnterface, AMD, Gradient Otomatik Yürütme cihaz, Bioluminizer, Plate Heater , Plaka Isıtıcı, UV Kabin, UV Lamba, 254/366 nm , Titarör, Potansiyometrik Titratör,